AGS – Anti Graffiti System

Podchod znečišťenProdukty AGS na kapalné a gelové bázi odstraňují graffiti z hladkých , porézních a nasákavých povrchů a jsou určeny pro použití jak venku tak i uvnitř při teplotách nad bodem mrazu. Odstraňují graffiti vytvořené mnoha typy barev a sprejů použitých na různém povrchu. .Dosahují perfektních výsledků na kompaktním povrchu jako je beton,přírodní kámen (žula, mramor, pískovec, vápenec) ,keramickém povrchu ( cihla, obklady, dlaždice) a kovovém povrchu ( dopravní značky a prostředky, protihlukové stěny atd.).

Graffiti a plexí útěrky jsou  vhodné pro odstranění graffiti ze sprejových barev a fixů z průmyslově lakovaných, barvených povrchů, resp. plexiskla.Útěrky jsou napuštěny vysoce účinným odstraňovačem graffiti.

Produkty AGS  na ochranu povrchu proti graffiti obsahují vodní disperzi na bázi mikrovosků. Ochrana proti graffiti spočívá v tom, že sprejové barvy nebo fixy se váží na nanesenou ochrannou vrstvu a nepronikají do struktury materiálu ,Vzhledem k jejich neutrálnímu složení mohou být použity téměř na jakémkoliv povrchu , aniž by došlo k nežádoucí reakci. Současně vytvářejí strukturu odolnou vůči atmosferickým vlivům, znečistění a teplotním výkyvům. Zajišťují konservaci povrchu, který si pak udržuje propustnost par ,(dýchání ) chráněných materiálů, ale zároveň se povrch chová hydrofobně ( nepropouští vlhkost) Splňují protipožární směrnice ( jsou nehořlavé ) pro použití v interiéru. Díky obsaženému UV filtru zůstává zachována původní barevnost povrchu-

Ochrana povrchu prodlužuje životnost materiálu a snižuje provozní náklady. Snadno se aplikuje a odstranění graffiti a jiných nečistot z takto ochráněných povrchů tlakovou horkou vodou je rychlé, jednoduché a levné.

Při odstraňování graffiti se smyje také ochranná vrstva,proto se musí v místě čistění obnovit.

Garantovaná doba ochrany proti graffiti je 5-7 let, podle druhu použitého produktu,skutečná životnost je mnohem delší.

Kromě toho,oleofóbní vlastnosti produktů ztěžují obvyklý způsob vytvoření graffiti ,.Autor potřebuje mnohem více barvy a času.

Vždy budete o krok napřed před sprejery,když použijete anti graffiti ochranu.